loader image

To co najważniejsze?

No to

Zdrówko!

Porozmawiaj z naszym Dietetykiem

Nasza Misja

Zdrowo nie znaczy nudno, a na pewno nie niesmacznie! Zależy nam na tym, aby Naturalboxy dbały nie tylko o zdrowie, ale również o podniebienie. 

Nasze Pakiety

Dieta Basic

Dieta Basic to przeciwieństwo monotoni jedzenia. Dobrze ułożony plan, bogaty w niezbędne składniki pokarmowe, witaminy, oraz  mikroelementy, które zapewnią Ci zdrowie, energię  i nie naganną sylwetkę. 

   Decydując się na Dietę Basic, codziennie dostaniesz pod swoje drzwi, aż pięć smacznych posiłków, zapakowanych w nienaganny sposób, których jedzenie jest czystą przyjemnością. W swoim pudełku znajdziesz najwyższej jakości warzywa, owoce, pieczywo wypiekane przez nas na naturalnym zakwasie. A to wszystko spod ręki naszego Top Chefa Dawida Szkudlarka.

Dieta jest dostępna w czterech wariantach kalorycznych 1250, 1500,2000,2500     

Dieta Wegetariańska

Wyeliminowanie mięsa ze swojej codzienności, to bardzo odważny krok, który wymaga nieprzeciętnej wiedzy żywieniowej. Chcąc pomóc, wychodzimy z inicjatywą diety wegetariańskiej.

   Nasza dieta Wegetariańska bogata jest w najwyższej jakości warzywa strączkowe, nabiał, co w połączeniu z węglowodanami złożonymi oraz dobrymi tłuszczami zapewni Ci energię i dobre samopoczucie przez całe dnie. 

   Decydując się na Dietę Wegetariańską, codziennie dostaniesz pod swoje drzwi,   aż pięć smacznych posiłków, zapakowanych w nienaganny sposób, których jedzenie jest czystą przyjemnością.  W swoim pudełku znajdziesz najwyższej jakości warzywa, owoce, pieczywo wypiekane przez nas na naturalnym zakwasie, a to wszystko spod ręki Top Chefa Dawida Szkudlarka.

Dieta jest dostępna w czterech wariantach kalorycznych 1250, 1500,2000,2500

Dieta Wege+Ryby

Jeśli należysz do tych osób, które jako dzieci zakopywały kotleta w ziemniakach, ale dobrą rybą nie pogardzisz. Ta dieta jest właśnie dla Ciebie.

   Dieta pescowegetariańska to głównie forma klasycznej diety wegetariańskiej wzbogaconej posiłkami zawierającymi ryby, które są wspaniałym źródłem kwasów Omega 3 i 6. 

Udowodniono, że kwasy tłuszczowe zawarte w mięsie rybim, pozytywnie wpływają na nasz organizm, w kwestii obniżenia złego cholesterolu. Ponadto dzięki zawartych w nich witaminach z grupy A,D,E,K i solach mineralnych wykazują działanie przeciwzapalne.

   Decydując się na Wege+Ryby, dostaniesz codziennie pod swoje drzwi aż pięć smacznych posiłków, zapakowanych w nienaganny sposób, których jedzenie jest czystą przyjemnością. W swoim pudełku znajdziesz najwyższej jakości warzywa, owoce, pieczywo wypiekane przez nas na naturalnym zakwasie. A to wszystko spod ręki Top Chefa Dawida Szkudlarka.

Dieta jest dostępna w czterech wariantach kalorycznych 1250,1500,2000,2500

Dieta Sport

Dieta Sport skierowana jest do osób aktywnych fizycznie, chcących wciąż wygrywać. Cechuje się ona zwiększoną ilością białka, węglowodanów, dobrych tłuszczy, witamin i minerałów.  Bez względu na dyscyplinę sportową, jaką uprawiasz, w swoich pudełkach znajdziesz odpowiednie „paliwo”, aby trenować codziennie na 100%. 

  Decydując się na Dietę Sport, dostaniesz codziennie pod swoje drzwi aż sześć smacznych posiłków (w tym dwa dania obiadowe), zapakowanych w nienaganny sposób, których jedzenie jest czystą przyjemnością. W swoim pudełku znajdziesz najwyższej jakości warzywa, owoce, pieczywo wypiekane przez nas na naturalnym zakwasie. A to wszystko spod ręki Top Chefa Dawida Szkudlarka.

Dieta jest dostępna w dwóch wariantach kalorycznych 2500,3000. Istnieje możliwość indywidualizacji. 

Wydanych dań

Różne posiłki

Kucharzy

Stworzonych planów diet

Czego możesz oczekiwać?

  • Zróżnicowanej diety.
  • Konsultacji z dietetykiem.
  • Dopasowania do Twoich potrzeb i upodobań.
  • Zaangażowania

Wszystko od podstaw

Najlepiej jest zacząć od początku! Dlatego najpierw poznajemy Twoje potrzeby, poźniej dobieramy pakiet najlepszy dla Ciebie i Twojego organizmu.

Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości niż odkrycie nowej gwiazdy.

Stół biesiadny to jedyne miejsce, gdzie człowiek nigdy nie zazna nudy przez pierwszą godzinę.

Anthelme Brillat-Savarin

Można nie jeść w ogóle, ale

nie można jeść źle.

Salvador Dali

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.

George Bernard Shaw

Na zdrówko!

Adres

ul. Strzlecka 12

66-400 Gorzów Wielkopolski 

+798-303-008